Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
Distribuitor autorizat
Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
Toate ramele în stoc
Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
Livrare gratuită
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Descrierea produsului
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 sunt ochelari de soare pentru bărbați.
Ramă ochelari de soare
Lentile ochelari de soare
- Lentilele argintii reduc intensitatea luminii fără a afecta contrastul sau a distorsiona culorile.
Accesorii
- Livrăm ochelarii de soare în tocul lor original. Culoarea tocului și designul acestuia pot varia.
Specificații produs
136 mm Lățimea ramei
145 mm Lungimea brațelor
| Lentile | |
|---|---|
| Polarizat: | Nu |
| Reflecție: | Da |
| Gradient: | Nu |
| Fotocromatic: | Nu |
| Culoarea lentilei: | Argintiu |
| Înălțime lentilă: | 42 mm |
| Lățimea lentilei: | 56 mm |
| Materialul lentilei: | Plastic |
| Filtru UV 400: | Da |
| Ramă | |
| Forma ramei: | Pătrată |
| Culoarea ramei: | Negru |
| Materialul ramei : | Plastic |
| Mărime: | M |
| Lățimea ramei: | 136 mm |
| Lungimea brațelor: | 145 mm |
| Lățimea punții nazale: | 19 mm |