Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Măsurători rame
  • Măsurători rame
939,90 Lei
Doar 1 în stoc
Livrare gratuită!
În stoc. Expediere - astăzi
Garanția returnării banilor în 30 zile
Eșalonează plățile
Alte culori disponibile
Alegeți parametrii
Mărime
M (56 mm)
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
  • Distribuitor autorizat
    Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
  • Toate ramele în stoc
    Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
  • Livrare gratuită
    Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Descrierea produsului
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 sunt ochelari de soare pentru bărbați.
Ramă ochelari de soare
Lentile ochelari de soare
Accesorii
Specificații produs
136 mm Lățimea ramei
145 mm Lungimea brațelor
42 mm Înălțime lentilă
56 mm Lățimea lentilei
19 mm Lățimea punții nazale
Lentile
Polarizat:  Nu
Reflecție:  Da
Gradient:  Nu
Fotocromatic:  Nu
Culoarea lentilei:  Argintiu
Înălțime lentilă:  42 mm
Lățimea lentilei:  56 mm
Materialul lentilei:  Plastic
Filtru UV 400:  Da
Ramă
Forma ramei:  Pătrată
Culoarea ramei:  Negru
Materialul ramei :  Plastic
Mărime:  M
Lățimea ramei:  136 mm
Lungimea brațelor:  145 mm
Lățimea punții nazale:  19 mm