Zero-Seven Refreshing 80 ml cu suport (bonus)
Acest produs nu poate fi cumpărat separat.
În schimb, puteți să cumpărați Solunate Multi-Purpose 50 ml cu suport.
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Schema bonus
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
-
Transport gratuit pentru comenzi de peste 199 Lei
Livrare de la 10 Lei
-
Garanția înlocuirii de 365 de zile
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
Livrare de la 10 Lei
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
Detalii Zero-Seven Refreshing 80 ml cu suport (bonus)
Zero Seven Refreshing este o soluție universală, care conține HPMC și D-sorbidol. HPMC, un agent hidratant, care creează un strat umed între lentilele de contact si ochi, este eliberat treptat, și așa completează și protejează învelișul lacrimal. D-sorbitol minimizează uscarea lentilelor de contact. NO RUB permite eliminarea murdăriei, dezinfectarea și îndepărtarea depozitelor de proteine, fără curățarea mecanică a lentilelor.
Parametri
| Parametri | |
|---|---|
| Greutate: | 137 g |
| Volum Total: | 80 ml |
| Conservanți: | Polyhexamethylene |
| Utilizare | |
| Tip: | Cu multiple utilizări |
| Pentru lentile dure: | Nu |
| Pentru lentile moi: | Da |
| Călătorie: | Da |
| Data expirării: | Cel puțin 21 luni |
| Utilizați după deschidere: | 3 luni |
| Accesorii | |
| Casete împachetate: | 1 |
| Altele | |
| Volumul casetei: | 2 x 3.9 ml |
Opinii despre Zero-Seven Refreshing 80 ml cu suport (bonus)