Treci la conținut
Autentificare

Owio 50 ml - gel dezinfectant pentru mâini (bonus)

bazate pe 4 opinii

Acest produs nu poate fi cumpărat separat.

O alegere clară

Pentru că avem avantaje unice.

  • Schema bonus

    De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .

  • Transport gratuit pentru comenzi de peste 199 Lei

    Livrare de la 10 Lei

  • Garanția înlocuirii de 365 de zile

    Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.

De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .

Livrare de la 10 Lei

Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.

Owio 50 ml - gel dezinfectant pentru mâini opinii

100 %

bazate pe 4 opinii

Detalii Owio 50 ml - gel dezinfectant pentru mâini (bonus)

Gelul dezinfectant Owio este un dezinfectant de mâini fiabil pentru uzul zilnic și în timpul deplasărilor, în special atunci când apa și săpunul nu sunt disponibile. Oferă o protecție eficientă împotriva virușilor și a bacteriilor atunci când este necesar..

Ingredientele cu acțiune rapidă, dar blândă, ale Owio combat eficient virușii și bacteriile fără a irita pielea. Formula sa de gel cu absorbție rapidă asigură o igienizare imediată a mâinilor.

Recipientul convenabil de 50 ml se potrivește într-un buzunar, geantă sau servietă, ceea ce îl face ideal pentru călătorii, muncă sau școală.

Rețineți că acest produs nu este potrivit pentru femeile însărcinate sau care alăptează și nici pentru copiii cu vârsta sub 3 ani.

Instrucțiuni de utilizare: frecați bine palmele cu lichidul nediluat până când este absorbit. Nu clătiți.

Parametri

Volum:  50 ml
Greutate:  60 g

Opinii despre Owio 50 ml - gel dezinfectant pentru mâini (bonus)

Nici o întrebare

Postați o întrebare sau un comentariu: Owio 50 ml - gel dezinfectant pentru mâini (bonus)

Sunt de acord cu prelucrarea datelor introduse și cu publicarea comentariului pe site-ul web.

Opiniile clienților noștri

Din 1436 opinii 100 % sunt pozitive. Vedeți recenziile clienților selectați.

Buna , deocamdată.
Totul a decurs foarte bine
Totul a fost super ok