SOLOCARE AQUA 90 ml cu suport (bonus)
Acest produs nu poate fi cumpărat separat.
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Schema bonus
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
-
Transport gratuit pentru comenzi de peste 199 Lei
Livrare de la 10 Lei
-
Garanția înlocuirii de 365 de zile
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
Livrare de la 10 Lei
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
Detalii SOLOCARE AQUA 90 ml cu suport (bonus)
SOLOCARE AQUA de la Menicon este o soluție multifuncțională pentru curățarea, dezinfectarea, spălarea, depozitarea și umezirea lentilelor de contact. Metoda modernă de umidificare ajută lentilele de contact să rămână suficient de hidratate pe tot parcursul zilei. Cu sistem un sistem de blocare nou, patentat. La unele sticle, capacul poate părea prost închis, însă nu va curge, și nu este nevoie să-l strângeți – de fapt strângerea forțată poate rupe sigiliul.
Parametri
| Parametri | |
|---|---|
| Greutate: | 141 g |
| Volum Total: | 90 ml |
| Conservanți: | Polyhexanide |
| Utilizare | |
| Tip: | Cu multiple utilizări |
| Pentru lentile dure: | Nu |
| Pentru lentile moi: | Da |
| Călătorie: | Da |
| Utilizați după deschidere: | 3 luni |
| Accesorii | |
| Casete împachetate: | 1 |
| Altele | |
| Volumul casetei: | 1 x 10 ml |
Opinii despre SOLOCARE AQUA 90 ml cu suport (bonus)