OPTI-FREE Express 120 ml cu suport
În prezent nu vindem acest produs.
În schimb, puteți să cumpărați OPTI-FREE Express 355 ml cu suport.
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Schema bonus
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
-
Transport gratuit pentru comenzi de peste 199 Lei
Livrare de la 10 Lei
-
Garanția înlocuirii de 365 de zile
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
Livrare de la 10 Lei
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
Detalii OPTI-FREE Express 120 ml cu suport
OPTI-FREE Express este una dintre cele mai folosite soluții universale pentru lentile de contact moi. Aceasta dezinfectează, hidratează și elimină depozitele de pe lentilele de contact și poate fi folosită pentru clătirea și păstrarea lor.
Parametri
| Parametri | |
|---|---|
| Greutate: | 171 g |
| Volum Total: | 120 ml |
| Conservanți: |
Polyquad Aldox |
| Producător: | Alcon |
| Utilizare | |
| Tip: | Cu multiple utilizări |
| Pentru lentile dure: | Nu |
| Pentru lentile moi: | Da |
| Călătorie: | Nu |
| Data expirării: | Cel puțin 16 luni |
| Utilizați după deschidere: | 6 luni |
| Accesorii | |
| Casete împachetate: | 1 |
| Altele | |
| Categorie: |
Soluții Accesorii Solutii cu multiple utilizări pentru lentile de contact |
| Volumul casetei: | 2 x 4.2 ml |
Opinii despre OPTI-FREE Express 120 ml cu suport