OPTI-FREE Express 355 ml cu suport
42,00 Lei 1,18 Lei pe 10 ml, Greutate: 429 g/cutie
- OPTI-FREE Express 2 x 355 ml cu suporturi – 80,99 Lei (economisiți 3,01 Lei)
- OPTI-FREE Express 3 x 355 ml cu suporturi – 117,90 Lei (economisiți 8,10 Lei)
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Schema bonus
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
-
Transport gratuit pentru comenzi de peste 199 Lei
Livrare de la 10 Lei
-
Garanția înlocuirii de 365 de zile
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
Livrare de la 10 Lei
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
Detalii OPTI-FREE Express 355 ml cu suport
OPTI-FREE Express este una dintre cele mai folosite soluții universale pentru lentile de contact moi. Aceasta dezinfectează, hidratează și elimină depozitele de pe lentilele de contact și poate fi folosită pentru clătirea și păstrarea lor.
Parametri
| Parametri | |
|---|---|
| Greutate: | 429 g |
| Volum Total: | 355 ml |
| Conservanți: |
Polyquad Aldox |
| Producător: | Alcon |
| Utilizare | |
| Tip: | Cu multiple utilizări |
| Pentru lentile dure: | Nu |
| Pentru lentile moi: | Da |
| Călătorie: | Nu |
| Data expirării: | Cel puțin 14 luni |
| Utilizați după deschidere: | 6 luni |
| Accesorii | |
| Casete împachetate: | 1 |
| Altele | |
| Categorie: |
Soluții Accesorii Solutii cu multiple utilizări pentru lentile de contact |
| Volumul casetei: | 2 x 4.2 ml |
Opinii despre OPTI-FREE Express 355 ml cu suport