Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33380
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33381
  • Măsurători rame
  • Măsurători rame
Alte culori disponibile
În prezent nu vindem acest produs.
S-ar putea să vă placă și
Lentiamo utilizează lentile de calitate superioară
  • Acoperire rezistentă
  • Clare, solide, ușoare
  • Protecție UV
    Lentilele noastre oferă protecție de până la 100% împotriva razelor UV dăunătoare ale soarelui.
Descrierea produsului
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 sunt ochelari de vedere pentru femei.
Ramă ochelari
  • Ramele dreptunghiulare sunt o alegere ideală pentru cei cu o formă ovală sau rotundă a feței.
Accesorii
  • Livrăm ochelarii în husa lor originală. Culoarea husei și designul acesteia pot varia.
Acesta este un dispozitiv medical. Citiți instrucțiunile înainte de utilizare.
Specificații produs
137 mm Lățimea ramei
140 mm Lungimea brațelor
42 mm Înălțime lentilă
54 mm Lățimea lentilei
17 mm Lățimea punții nazale
Lentile
Înălțime lentilă:  42 mm
Lățimea lentilei:  54 mm
Ramă
Forma ramei:  Dreptunghiulară
Tipul ramei:  Ramă completă
Culoarea ramei:  Maro
Culoarea secundară a ramei:  Auriu
Materialul ramei :  Metal/Plastic
Mărime:  M
Lățimea ramei:  137 mm
Lungimea brațelor:  140 mm
Lățimea punții nazale:  17 mm