Gucci GG1815S 002 58
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Distribuitor autorizat
Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
-
Toate ramele în stoc
Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
-
Livrare gratuită
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Descrierea produsului
Ochelarii de soare GUCCI vă vor garanta întotdeauna un look elegant, oricând și oriunde. Această colecție include atât stilul clasic cât și combinații pline de culoare, împreună cu cele mai noi tendințe vestimentare.
Gucci GG1815S 002 58 sunt ochelari de soare pentru femei.
Ramă ochelari de soare
- Culoarea maro a ramei se potrivește perfect cu un ton cald al pielii și cu părul șaten deschis, negru sau blond închis.
- Ramele Cat Eye de ochelari de soare sunt o alegere ideală pentru cei cu fața ovală, în formă de inimă sau în formă de diamant.
- Rama ochelarilor de soare este fabricată din plastic de înaltă calitate, care asigură confort si durabilitate maxima.
Lentile ochelari de soare
- Lentilele violete intensifica contrastul, reduc reflexiile la lumină și suprimă culoarea albă.
- Lentilele sunt fabricate din plastic, ale cărui avantaje incontestabile sunt greutatea redusă și rezistența la fisuri.
- Ochelarii au protecție UV 400, care oferă o protecție 100% împotriva razelor solare. Lentilele ochelarilor de soare au un filtru categoria 3 (transmisie de lumină 8 – 18%). Sunt potrivite pentru expunerea intensă la soare pe plajă sau în oraș.
Accesorii
- Livrăm ochelarii de soare în tocul lor original. Culoarea tocului și designul acestuia pot varia.
- Laveta furnizată este ideală pentru curățarea și îngrijirea ochelarilor de soare. Este posibil ca unele modele să fie livrate cu un săculeț textil în loc de lavetă.
Explorează întreaga gamă de ochelari de soare pentru a găsi mai multe modele de la branduri populare.
Specificații produs
132 mm Lățimea ramei
140 mm Lungimea brațelor
| Lentile | |
|---|---|
| Polarizat: | Nu |
| Reflecție: | Nu |
| Gradient: | Nu |
| Fotocromatic: | Nu |
| Permeabilitatea lentilelor & categoria de filtru: | Filtru închis pentru raze solare intense — filtru categorie 3 |
| Culoarea lentilei: | Violet |
| Înălțime lentilă: | 35 mm |
| Lățimea lentilei: | 58 mm |
| Materialul lentilei: | Plastic |
| Filtru UV 400: | Da |
| Ramă | |
| Forma ramei: | Cat Eye |
| Culoarea ramei: | Maro |
| Materialul ramei : | Plastic |
| Mărime: | M |
| Lățimea ramei: | 132 mm |
| Lungimea brațelor: | 140 mm |
| Lățimea punții nazale: | 16 mm |
| Greutate: | 190 g |
| Pernițe reglabile pentru nas: | Nu |
| Balama flexibilă: | Nu |
| Accesorii | |
| Suport: | Da |
| Lavetă pentru curățat: | Da |
| Altele | |
| Sex: | Femei |
| Categorie: | Ochelari de soare |
| Brand: | Gucci |
| Utilizare: | Modă |
| Cod: | GG1815S 002 58 |
| Disponibil si cu dioptrii: | Nu |
Suntem pe Instagram!
Ghid extra:
Află care este forma feței tale și ce ochelarii de soare ți se potrivesc
Opinii despre Gucci GG1815S 002 58