Carrera C SPORT 02/S 83W MT 99
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Distribuitor autorizat
Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
-
Toate ramele în stoc
Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
-
Livrare gratuită
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Descrierea produsului
Ochelarii de soare de la cunoscutul producător italian, CARRERA, sunt cunoscuți pentru calitatea lor superioară și execuția fină. Designul lor excelent îi face potriviți nu numai pentru oraș, ci și pentru sport.
Carrera C SPORT 02/S 83W MT 99 sunt ochelari de soare unisex.
Descoperă cum ți se potrivesc acești ochelari de soare cu ajutorul funcției Probează virtual ochelari de soare.
Ramă ochelari de soare
- Culoarea mov a ramei se potrivește perfect cu un ton de piele rece și părul negru, gri, alb sau blond deschis.
- Ramele dreptunghiulare de ochelari de soare sunt o alegere ideală pentru cei cu o formă ovală sau rotundă a feței.
- Rama ochelarilor de soare este fabricată din plastic de înaltă calitate, care asigură confort si durabilitate maxima.
Lentile ochelari de soare
- Lentilele verzi reduc intensitatea luminii fără a afecta contrastul sau a distorsiona culorile.
- Lentilele sunt fabricate din plastic, ale cărui avantaje incontestabile sunt greutatea redusă și rezistența la fisuri.
- Ochelarii au protecție UV 400, care oferă o protecție 100% împotriva razelor solare. Lentilele ochelarilor de soare au un filtru categoria 3 (transmisie de lumină 8 – 18%). Sunt potrivite pentru expunerea intensă la soare pe plajă sau în oraș.
Accesorii
- Livrăm ochelarii de soare în tocul lor original. Culoarea tocului și designul acestuia pot varia.
- Laveta furnizată este ideală pentru curățarea și îngrijirea ochelarilor de soare. Este posibil ca unele modele să fie livrate cu un săculeț textil în loc de lavetă.
Explorează întreaga gamă de ochelari de soare pentru a găsi mai multe modele de la branduri populare.
Specificații produs
135 mm Lățimea ramei
130 mm Lungimea brațelor
| Lentile | |
|---|---|
| Polarizat: | Nu |
| Reflecție: | Nu |
| Gradient: | Nu |
| Fotocromatic: | Nu |
| Permeabilitatea lentilelor & categoria de filtru: | Filtru închis pentru raze solare intense — filtru categorie 3 |
| Culoarea lentilei: | Verde |
| Înălțime lentilă: | 58 mm |
| Lățimea lentilei: | 99 mm |
| Materialul lentilei: | Plastic |
| Filtru UV 400: | Da |
| Ramă | |
| Forma ramei: | Dreptunghiulară |
| Culoarea ramei: | Violet |
| Culoarea secundară a ramei: | Galben |
| Materialul ramei : | Plastic |
| Mărime: | M |
| Lățimea ramei: | 135 mm |
| Lungimea brațelor: | 130 mm |
| Lățimea punții nazale: | 1 mm |
| Greutate: | 215 g |
| Pernițe reglabile pentru nas: | Nu |
| Balama flexibilă: | Nu |
| Accesorii | |
| Suport: | Da |
| Lavetă pentru curățat: | Da |
| Altele | |
| Sex: | Unisex |
| Categorie: | Ochelari de soare |
| Brand: | Carrera |
| Utilizare: | Sport |
| Cod: | C SPORT 02/S 83W MT 99 |
| Disponibil si cu dioptrii: | Nu |
Suntem pe Instagram!
Ghid extra:
Află care este forma feței tale și ce ochelarii de soare ți se potrivesc
Opinii despre Carrera C SPORT 02/S 83W MT 99