Armani Exchange 0AX4161SU 838887 58
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Distribuitor autorizat
Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
-
Toate ramele în stoc
Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
-
Livrare gratuită
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Ochelari de vedere originali de la branduri renumite
Ochelarii sunt livrati în 3 zile lucrătoare.
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 199 Lei.
Descrierea produsului
Popularul brand italian Armani Exchange este sinonimul atemporalității, unicității și designului modern. Colecția de ochelari de soare este realizată din materiale de înaltă calitate, cu un accent puternic pe detalii și a fost concepută pentru o generație tânără. Orice pasionat de modă va putea alege din această colecție accesibilă de ochelari de soare Armani Exchange.
Armani Exchange 0AX4161SU 838887 58 sunt ochelari de soare pentru bărbați.
Descoperă cum ți se potrivesc acești ochelari de soare cu ajutorul funcției Probează virtual ochelari de soare.
Ramă ochelari de soare
- Culoarea gri a ramei se potrivește perfect cu un ton de piele rece și părul roșcat, gri, alb sau blond închis.
- Ramele pilot de ochelari de soare sunt o alegere ideală pentru cei cu formă a feței pătrată, ovală sau triunghiulară.
- Rama ochelarilor de soare este fabricată din plastic de înaltă calitate, care asigură confort si durabilitate maxima.
Lentile ochelari de soare
- Lentilele gri reduc intensitatea luminii fără a afecta contrastul sau a distorsiona culorile.
- Lentilele sunt fabricate din plastic, ale cărui avantaje incontestabile sunt greutatea redusă și rezistența la fisuri.
- Ochelarii au protecție UV 400, care oferă o protecție 100% împotriva razelor solare. Lentilele ochelarilor de soare au un filtru categoria 3 (transmisie de lumină 8 – 18%). Sunt potrivite pentru expunerea intensă la soare pe plajă sau în oraș.
Accesorii
- Laveta furnizată este ideală pentru curățarea și îngrijirea ochelarilor de soare. Este posibil ca unele modele să fie livrate cu un săculeț textil în loc de lavetă.
Explorează întreaga gamă de ochelari de soare pentru a găsi mai multe modele de la branduri populare.
Specificații produs
140 mm Lățimea ramei
140 mm Lungimea brațelor
| Lentile | |
|---|---|
| Polarizat: | Nu |
| Reflecție: | Nu |
| Gradient: | Nu |
| Fotocromatic: | Nu |
| Permeabilitatea lentilelor & categoria de filtru: | Filtru închis pentru raze solare intense — filtru categorie 3 |
| Culoarea lentilei: | Grey |
| Înălțime lentilă: | 45 mm |
| Lățimea lentilei: | 58 mm |
| Materialul lentilei: | Plastic |
| Filtru UV 400: | Da |
| Ramă | |
| Forma ramei: | Pilot |
| Culoarea ramei: | Grey |
| Culoarea secundară a ramei: | Negru |
| Materialul ramei : | Plastic |
| Mărime: | M |
| Lățimea ramei: | 140 mm |
| Lungimea brațelor: | 140 mm |
| Lățimea punții nazale: | 16 mm |
| Greutate: | 90 g |
| Pernițe reglabile pentru nas: | Nu |
| Balama flexibilă: | Nu |
| Accesorii | |
| Suport: | Nu |
| Lavetă pentru curățat: | Da |
| Altele | |
| Sex: | Bărbați |
| Categorie: | Ochelari de soare |
| Brand: | Armani Exchange |
| Utilizare: | Modă |
| Cod: | 0AX4161SU 838887 58 |
| Disponibil si cu dioptrii: | Nu |
Suntem pe Instagram!
Ghid extra:
Află care este forma feței tale și ce ochelarii de soare ți se potrivesc
Opinii despre Armani Exchange 0AX4161SU 838887 58