OPTI-FREE RepleniSH 2 x 300 ml cu suporturi
În prezent nu vindem acest produs.
În schimb, puteți să cumpărați Solunate Multi-Purpose 2 x 400 ml cu suporturi.
- OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml cu suporturi – 148,90 Lei (economisiți 1,08 Lei)
- OPTI-FREE RepleniSH 4 x 300 ml cu suporturi – 196,90 Lei (economisiți 1,08 Lei)
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Schema bonus
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
-
Transport gratuit pentru comenzi de peste 199 Lei
Livrare de la 10 Lei
-
Garanția înlocuirii de 365 de zile
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
Livrare de la 10 Lei
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
Detalii OPTI-FREE RepleniSH 2 x 300 ml cu suporturi
OPTI-FREE Replenish este o soluție nouă universală de la Alcon care curăță, dezinfectează, hidratează, clătește și depozitează lentilele de contact moi, inclusiv silicon-hidrogel. Creează și menține umezeala dintre lentilă și ochi, eliminând sindromul ochilor uscați.
Parametri
| Parametri | |
|---|---|
| Greutate: | 722 g |
| Volum Total: | 600 ml |
| Conservanți: |
Polyquad Aldox |
| Producător: | Alcon |
| Utilizare | |
| Tip: | Cu multiple utilizări |
| Pentru lentile dure: | Nu |
| Pentru lentile moi: | Da |
| Călătorie: | Nu |
| Data expirării: | Cel puțin 14 luni |
| Utilizați după deschidere: | 6 luni |
| Accesorii | |
| Casete împachetate: | 2 |
| Altele | |
| Categorie: |
Soluții Accesorii Solutii în pachet economic Solutii cu multiple utilizări pentru lentile de contact |
| Volumul casetei: | 2 x 4.2 ml |
Opinii despre OPTI-FREE RepleniSH 2 x 300 ml cu suporturi
Adăugați o întrebareIntrebarea mea este daca pot sa pun in cupa lentilei inainte de a o pune pe ochi.
Pe saitul producatorului spune ca sa pun ceva solutie salina parca.
Uitati ma exact:Fill the bowl of the lens with preservative free saline.
Dan P. reprezentant SynergEyes
Buna ziua,
Din pacate, nu detinem acesta informatie.
Numai bine,
Bună ziua,
Mulțumim pentru întrebare. Vă rog respectați mențiunea producătorului,
și anume să umpleți cupa lentilei doar cu o soluție salină fără
conservanți.
Cu stimă,
Alexnadru Gurău Country Manager Romania 0800 400 156 info@lentiamo.ro