Acuvue RevitaLens 100 ml cu suport
23,99 Lei 2,40 Lei pe 10 ml, Greutate: 155 g/cutie
O alegere clară
Pentru că avem avantaje unice.
-
Schema bonus
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
-
Transport gratuit pentru comenzi de peste 199 Lei
Livrare de la 10 Lei
-
Garanția înlocuirii de 365 de zile
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
De la prima achiziție primești puncte bonus, pe care le poți transforma în cadouri .
Livrare de la 10 Lei
Înlocuim lentilele la schimbarea prescripției.
Detalii Acuvue RevitaLens 100 ml cu suport
Acuvue Revitalens este o nouă soluție multifuncțională pentru îngrijirea lentilelor de contact moi și din silicon hidrogel. Cu Acuvue Revitalens veți obține aceleași proprietăți dezinfectante, ca și atunci când utilizați o soluție cu peroxid, dar beneficiind de confortul și simplitatea unei soluții multifuncționale.
Această soluție versatilă este recomandată pentru dezinfectarea, hidratarea, clătirea și depozitarea lentilelor de contact. Îndepărtează eficient depozitele de suprafață, inclusiv lipidele și proteinele, fiind în același timp blândă pentru ochi.
Acuvue Revitalens este produsă prin utilizarea tehnologiei avansate, care oferă proprietăți dezinfectante unice, oferind în același timp un confort excelent pentru purtarea lentilelor pe tot parcursul zilei.
Parametri
| Parametri | |
|---|---|
| Greutate: | 155 g |
| Volum Total: | 100 ml |
| Conservanți: |
Alexidine Polyquaternium-1 |
| Producător: | AMO |
| Utilizare | |
| Tip: | Cu multiple utilizări |
| Pentru lentile dure: | Nu |
| Pentru lentile moi: | Da |
| Călătorie: | Da |
| Data expirării: | Cel puțin 5 luni |
| Utilizați după deschidere: | 3 luni |
| Accesorii | |
| Casete împachetate: | 1 |
| Altele | |
| Categorie: |
Soluții Accesorii Solutii cu multiple utilizări pentru lentile de contact |
| Volumul casetei: | 2 x 4.2 ml |
Opinii despre Acuvue RevitaLens 100 ml cu suport
Adăugați o întrebareNe bucuram ca sunteti multumita de produsele noastre.
Zi frumoasa va dorim!
Multumim pentru feedback-ul acordat!
Va mai asteptam si pe viitor!
Multumim pentru feedback-ul acordat!
Va mai asteptam si pe viitor!
Flory
Ne bucuram ca sunteti multumita de produsele noastre.
Zi frumoasa va dorim!